همه دسته ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  شرایط استفاده

  شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایران‌ لوکس کار


  کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ایران‌لوکس کار به دقت مطالعه فرمایید:
  ورود کاربران به وب‏‌سایت ایران‌لوکس کار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری ایران‌لوکس کار و سایر خدمات ارائه شده توسط ایران‌لوکس کار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایران‌لوکس کار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایران‌لوکس کار از سوی کاربر است.
  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


  قوانین عمومی
  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های ایران‌لوکس کار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های ایران‌لوکس کار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


  تعریف مشتری یا کاربر
  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایران‌لوکس کار اقدام نماید.


  ارتباطات الکترونیکی
  هنگامی که شما از سرویس‌ها و خدمات ایران‌لوکس کار استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به ایران‌لوکس کار ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که ایران‌لوکس کار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
  همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا جشنواره‌ها، امکان دارد ایران‌لوکس کار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ایران‌ لوکس کار را در پروفایل خود لغو کنند. 
  ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ایران‌لوکس کار، با هر شماره تخلف و سوء استفاده از نام ایران‌لوکس کار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به iranluxcar@gmai.com اطلاع دهید. 


  ثبت، پردازش و ارسال سفارش
  - روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. ایران‌لوکس کار به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.
  - کلیه سفارش‌های ثبت شده در سایت ایران‌لوکس کار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، درصفپردازشقرار می‌گیرند. ایران‌لوکس کار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ایران‌لوکس کار به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ایران‌لوکس کار محفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. 
  - درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری،مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
  - در صورت خرید غیرالکترونیک و بازگشت کالا توسط مشتری به دلیلی غیر از دلایل ذکر شده در صفحه رویه های فروش و بازگشت کالا، هزینه حمل کالا از مشتری گرفته می‌شود.

  - درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت وارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ایران‌لوکس کار، حق بلا اثر نمودن سفارش وخرید انجام شده توسط مشتری، برای ایران‌لوکس کار محفوظ است. ایران‌لوکس کار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ایران‌لوکس کار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهدداشت.

  - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. 
  - باتوجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
  - در صورتی که هزینه مربوط به کالا پرداخت شد، بسته به نوع کالا طی بازه زمانی 24 الی 96 ساعت بعد کالا به دست سفارش دهنده می‌رسد.


  خسارت در هنگام حمل و نقل
  ایران‌لوکس کار همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا کلیه سفارش‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت است.
  سایر آسیب‌ها و ایرادات در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش ایران لوکس کار اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه فاکتور به خدمات پس از فروش ایران‌لوکس کار ارسال شود. 


  نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب
  سایت ایران‌لوکس کار ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل ایران لوکس کار نیستند و سایت ایران‌لوکس کار هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها (و نه محدود به) لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد ندارد. سایت ایران‌لوکس کار این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‌هایی که در آگهی‌ها یا صفحه‌های سایت ایران‌لوکس کار لینک می‌شوند را افرادی خارج از ایران‌لوکس کار اداره می‌کنند، بنابراین سایت ایران‌لوکس کار نمی‌تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لینک شده در سایت ایران‌لوکس کار باشد، خود برعهده خواهید داشت.
  کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتماً قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
  ۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تأیید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

  • با این حال، ایران‌لوکس کار هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید فنی ایران‌لوکس کار درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

  ۲- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
  ۳- حداقل 800 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.

  مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:
     - قراردادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
     - کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
     - استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه
     - بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
  لازم به ذکر است که رعایت استاندارد تعداد کاراکتر مطلوب برای نقد مناسب ضروری است، لذا کاربرانی که نمی‌توانند تعداد کاراکتر مطلوب نقدشان را به 800 برسانند،  بایددرقسمتنظراتمتنخودراثبتکنند،درغیر اینصورت امکان تأیید نقد کمتر از 800 کاراکتر مطلوب در قسمت نقد کاربران وجود نخواهد داشت.
  ۴- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تأیید نخواهد شد.
  ۵- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
  ۶- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.
  ۷- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
  ۸- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سؤال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. 

  ۹- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
  ۱۰- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تأیید نظر کاربر می‌شود.
  ۱۱- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تأیید نخواهند شد.
  ۱۲- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
  ۱۳- کاربران سایت می‌توانند برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده نمایند، لذا کاربران به هیچ وجه نباید در بخش نظرات مبلغ "قیمت" را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهار نظر کنند.
  ۱۴- از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تأیید نخواهد شد.
  ۱۵- "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تأیید نخواهند شد.
  ۱۶- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
  ۱۷- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تأیید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
  ۱۸- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش ایران‌لوکس کار را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.
  ۱۹- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.
  ۲۰- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
  ۲۱- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
  ۲۲- لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره‌ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تأیید نظرات کاربران است.
  ۲۳- کاربران در نظر داشته باشند که ایران‌لوکس کار، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.
  همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و ایران‌لوکس کار مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
   


   محتوا
  ایران‌لوکس کار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌های خود می‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‌های سازنده محصولات استفاده می‌کند. لازم به ذکر است ایران‌لوکس کار تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ایران‌لوکس کار دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
  وب سایت ایران‌لوکس کار هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت آن‌گونه که هست ارائه می‌شود و سایت ایران‌لوکس کار تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
  سایت ایران‌لوکس کار ممکن است دارای سرویس‌هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌های خبری، شبکه دوستان و سرویس‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‌شوند. شما توافق می‌کنید که از این سرویس‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
  ©کلیه محتویات سایت ایران‌لوکس کار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ایران‌لوکس کار تعلق دارد.


  سیاست قیمت گذاری
  سیاست قیمت‌گذاری در ایران‌لوکس کار مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‌های ارائه شده برای کالاها در ایران‌لوکس کار قیمت‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولیدکننده و یا تأمین‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌شوند.
  با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، ایران‌لوکس کار نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ایران‌لوکس کار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‌کند و هزینه‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع رسانی می‌شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.


  نمایندگی
  ایران‌لوکس کار در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی ایران‌لوکس کار اطلاع دهید.
  ایران‌لوکس کار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.